Доступність посилання

ТОП новини

Янукович добуває половину терміну. Президентського (огляд преси)


Київ – Ще ніколи від початку 1990-х 24 серпня не набувало настільки особливого значення, стверджує газета «День». Фіктивною чи справжньою буде самостійність і державність України залежить від багатьох речей. Насамперед від активності суспільства, його принциповості, вміння зрозуміти й почути одне одного. Нині ж, на думку експерта газети, завдяки зусиллям попередніх двох і особливо нинішнього Президента Україна перетворилася на бандитську, феодально-олігархічну державу, в якій панує цілком більшовицький принцип беззаконня і грубої сили, тільки без комуністичних ідеологем «червоної утопії».

Про перемоги української дипломатії за роки незалежності пише газета «Голос України». Поділ Чорноморського флоту став першим серйозним іспитом на зрілість, переконує видання. А одним з найбільш мужніх і шанованих у світі кроків України, на думку газетярів, стала відмова від ядерної зброї. Про інші досягнення в зовнішній політиці парламентська газета пише в статті «Здобутки, про які варто пам’ятати».

«Ізвєстія в Україні» аналізують, що знайшла і що втратила Україна за 21 рік незалежності. До втрат видання зараховує те, що в державі досі не сформоване громадянське суспільство, не створена професійна армія, українці припинили виробництво народного автомобіля і розірвали вигідні газові контракти. Однак Україна перемогла на Євробаченні, прийняла футбольний Єврочемпіонат, виграла кубок УЄФА, провела грошову реформу і відремонтувала єдиний підводний човен.

25 серпня минає половина президентського терміну Віктора Януковича. Що за цей час він зробив із обіцяного? Чого не зробив? Як змінився? І взагалі, як українці зараз сприймають Президента? Відповіді з’ясовувала «Газета по-українськи». На думку письменника Андрія Куркова, Янукович дав зрозуміти всій Україні, що таке донецький менталітет. Декларував, що виступатиме за чесну податкову систему і таке інше. Але це все було перед виборами. І про це вже ніхто не пам’ятає. Так само, як ніхто вже не пам’ятає його обіцянок про п’ять років податкових канікул для малого бізнесу. Думки інших експертів газета пропонує в статті «Янукович змінив ходу і крій піджаків».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG