Доступність посилання

ТОП новини

Урядові війська Сирії штурмують опозиційні райони Дамаска й Алеппо


Дим від боїв в Алеппо, фото 21 серпня 2012 року
Урядові війська Сирії за підтримки танків, вертольотів і артилерії продовжили в четвер початий у середу наступ на південні околиці столиці Дамаска. Повідомляють про десятки загиблих і велику кількість арештованих лише протягом цього дня.

Цей наступ став найбільшою воєнною операцією в регіоні Дамаска відтоді, як влада Сирії заявила минулого місяця, що відбила в повстанців більшу частину столиці, яку ті вже було контролювали.

А з міста Алеппо на півночі Сирії повідомляють, що урядові війська знову відбили в четвер від повстанців три з околиць міста, що їх повстанці захопили наприкінці минулого тижня.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявляла в четвер, що цивільні мешканці Алеппо зазнають унаслідок боїв між урядовими військами і силами повстанців «насильства жахливого рівня».

В оприлюдненому звіті правозахисники покладають більшу частину вини за цивільні жертви на урядові війська, які використовують важку і неточну зброю – некеровані авіабомби, артилерію і міномети. Але й повстанці, які мають головно лише легку стрілецьку зброю, завдають жертв цивільному населенню міста, мовиться у звіті.
XS
SM
MD
LG