Доступність посилання

ТОП новини

В МЗС сподіваються, що угоду про асоціацію з ЄС підпишуть до кінця року


У Міністерстві закордонних справ розраховують, що угоду про асоціацію України з Європейським Союзом підпишуть до кінця цього року, заявив у четвер чільний речник МЗС Олег Волошин.

Це підписання в такий термін мало б уможливити проведення парламентських виборів в Україні відповідно до високих європейських стандартів, сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС на конференції в Києві на тему «Парламентські вибори в Україні і перспективи європейської інтеграції».

За його словами, саме те, як пройдуть вибори, буде головним критерієм, за яким у Євросоюзі оцінюватимуть умови для підписання угоди про асоціацію.

Він також додав, що нині текст цієї угоди, який наразі технічно ще не готовий до підписання, прискорено готують до цього.

Текст угоди парафували 30 березня, але, як наголосили в ЄС, то був лише перший технічний процедурний крок; важливими кроками мають стати її підписання і ратифікація в майбутньому, але ці кроки «залежать від результатів України в галузях верховенства права і роботи судів», серед чого називали проведення виборів і вирішення справи з вибірковим застосуванням правосуддя при ув’язненні політичних супротивників.
XS
SM
MD
LG