Доступність посилання

ТОП новини

Томенко не відкликатиме своєї заяви про відставку з посади віце-спікера


Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко наполягатиме на розгляді його заяви про відставку з початком роботи сесії Верховної Ради.

«Цілком зрозуміло, що було б неправильно й нечесно відкликати свою заяву про відставку. Тому сподіваюся, що парламентська більшість проголосує за мою добровільну відставку, а я активно працюватиму в цьому скликанні як народний депутат України», – сказав Томенко.

4 липня після ухвалення Верховною Радою законопроекту «Про засади державної мовної політики» голова парламенту Володимир Литвин і його заступник Микола Томенко написали заяви про відставку. Картка Томенка голосувала за мовний закон, хоча його не було в сесійній залі. 6 липня парламент відмовився розглядати заяви Литвина та Томенка про відставку.

На позачерговому засіданні 30 липня депутати також відмовилися приймати відставку спікера парламенту. Питання відставки Томенка тоді не розглядалося. Верховна Рада може повернутися до розгляду питання про відставку віце-спікера, за його наполяганням, у вересні, повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
XS
SM
MD
LG