Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко має по десятку зустрічей на тиждень – пенітенціарна служба


Державна пенітенціарна служба повідомила в понеділок, що колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко за час свого перебування у стаціонарі центральної клінічної лікарні № 5 «Укрзалізниці» в Харкові з 9 травня по 26 серпня, тобто менш як за чотири місяці, мала там 148 зустрічей загальною тривалістю понад 226 годин. Таким чином, за підрахунками прес-служби, в середньому вона має по дві зустрічі на день.

Зокрема, як мовиться в повідомленні, зі своїми захисниками Тимошенко провела в лікарні 94 зустрічі загальною тривалістю понад 175 годин.

Із іншими особами Тимошенко зустрілася 54 рази. Тривалість цих зустрічей склала майже 51 годину.

Найбільше побачень у Юлії Тимошенко відбулося з її захисником Сергієм Власенком – 51. Тривалість цих зустрічей – понад 101 година.

Захисниця колишнього прем’єра, її дочка Євгенія Тимошенко відвідувала засуджену 30 разів (понад 56 годин).

Із представниками іноземних держав за час проходження реабілітації в лікарні, без урахування візитів німецьких лікарів, Тимошенко провела 17 зустрічей, мовиться в повідомленні пенітенціарної служби.

Юлія Тимошенко, засуджена до 7 років позбавлення волі за звинуваченням у перевищенні повноважень під час підписання газових контрактів із Росією 2009 року, останнім часом перебуває у стаціонарі лікарні через поганий стан здоров’я. За словами лікарів із Німеччини, які її лікують, такий стан не дає їй можливості брати участь у судових засіданнях в інших справах, які проти неї порушені чи стосуються її.
XS
SM
MD
LG