Футбол: «Динамо» подолало німецький бар’єр

Переможцем попереднього розіграшу головного клубного турніру Європи став лондонський «Челсі»
Київське «Динамо» здобуло путівку до групової стадії Ліги чемпіонів УЄФА.

Після виїзної перемоги з рахунком 3:1 над німецькою «Боруссією» з Менхенґладбаха віце-чемпіони України змусили власних уболівальників хвилюватися до завершення домашньої гри.

На НСК «Олімпійський» у Києві динамівці поступилися з рахунком 1:2.

Усі голи були забиті в останній чверті поєдинку. На 70-й хвилині голом у власні ворота відзначився Євген Хачеріді, на 78-й Аранґо подвоїв перевагу гостей. Нігерійський нападник «Динамо» Браун Ідейє полегшив долю своєї команди на 87-й хвилині, він реалізував вихід сам на сам із голкіпером. Втім, до останніх секунд «Боруссія» зберігала шанси хоча б на овертайм.

Уже сьогодні відбудеться жеребкування групової стадії Ліги чемпіонів. «Динамо» разом із чемпіоном України «Шахтарем» потрапило до другого за силою кошика «посіву».