Доступність посилання

ТОП новини

СБУ завершила розслідування справи дніпропетровських терористів


Після вибуху в Дніпропетровську, 27 квітня 2012 року
Після вибуху в Дніпропетровську, 27 квітня 2012 року
Служба безпеки України завершила розслідування справи за обвинуваченням чотирьох громадян України у вчиненні серії вибухів у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі, повідомили в прес-центрі СБУ.

«СБУ завершила розслідування кримінальної справи за обвинуваченням чотирьох громадян України у вчиненні у 2010-2012 роках серії вибухів у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. Їх обвинувачено за частиною 1 статті 258-3 (створення терористичної групи), статтею 258 (теракт), частиною 2 статті 263 (незаконне виготовлення та зберігання вибухових пристроїв)», – розповіли в прес-центрі.

За інформацією прес-центру, справа налічує 73 томи, під час досудового слідства допитано 300 свідків, проведено 228 експертиз.

«Від сьогодні обвинувачувані та захисники розпочали ознайомлення з матеріалами справи, після чого справу буде направлено до Генпрокуратури для затвердження обвинувального висновку, а потім буде направлено до суду», - повідомили в СБУ.

27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталися чотири вибухи, постраждала 31 людина (зокрема десятеро підлітків), 26 із них госпіталізували. 31 травня керівництво МВС і Генпрокуратури заявило про те, що затримано двох підозрюваних, які нібито вимагали 4,5 мільйонів доларів, в іншому разі обіцяли продовжити вчинення вибухів. 1 червня стало відомо, що затримано чотирьох осіб. Раніше також повідомлялося, що СБУ підозрює заарештованих у справі про організацію вибухів у Дніпропетровську в скоєнні ще трьох терактів у 2011 році в Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську.
XS
SM
MD
LG