Доступність посилання

ТОП новини

Паралімпійські ігри: 11 нових медалей України


Українські спортсмени здобули в неділю на Паралімпійських іграх у Лондоні ще 11 медалей: 4 золоті, 2 срібні і 5 бронзових.

Загалом нині команда України має 13 золотих, 8 срібних і 12 бронзових медалей (усього 33) і в неофіційному заліку посідає четверте місце.

Золоті медалі завоювали Марія Помазан (штовхання ядра; вона вже має срібну нагороду на цих Іграх, за метання диску, хоча спортсменці залишили помилково вручену їй золоту медаль), Алла Лисенко (академічне веслування, одиничне); Євгеній Богодайко (плавання на 200 метрів комплексне; він уже має на цих Іграх іще одне золото, а також срібло) і Дмитро Залевський (плавання на 100 метрів на спині).

Срібні медалі здобули Дмитро Виноградець (плавання на 150 метрів комплексне; він також уже має бронзову медаль цих же Ігор) і Василь Ліщинський (метання диску; це змагання закінчилося вже по півночі за київським часом).

Бронзові медалі отримали Оксана Ботурчук (біг на 100 метрів), Роман Павлик (біг на 100 метрів), Віктор Смирнов (плавання на 100 метрів на спині), Михайло Попов (настільний теніс), а також академічні веслувальники Андрій Стельмах, Катерина Морозова, Олена Пухаєва, Денис Соболь і Володимир Козлов (мішана четвірка розпашна зі стерновим).
XS
SM
MD
LG