Доступність посилання

ТОП новини

У Києві відбувається акція на підтримку «ТВі» (ФОТО)


У Києві на Михайлівській площі відбувається акція на підтримку телеканалу «ТВі», трансляцію якого в різних регіонах України відключають оператори кабельних мереж. Близько півтисячі мітингувальників тримають прапори з написом «ТВі» – останній рубіж свободи», також вони тримають транспаранти з лозунгами: «Влада боїться правди», «Жодна цензура не спасе режиму корупції», «Поверніть чесні новини».

Біля сцени, з якої виступають організатори та запрошені, вивішений банер з вимогами колективу телеканалу «ТВі». Зокрема, телеканал вимагає припинити репресії проти незалежних ЗМІ та тиск на журналістів, відновити мовлення «ТВі» у повному обсязі в усіх регіонах. Також колектив телеканалу вимагає відставки членів Національної ради з питань телебачення та радіомовлення та припинення цензури у ЗМІ і при цьому забезпечення мовникам рівного доступу до поширення телепродукту.

Канал припинили транслювати у більш як 60 кабельних мережах по всій Україні.

Керівник телеканалу «ТВі» Микола Княжицький неодноразово заявляв, що відключення каналу у регіонах відбувається за прямою вказівкою Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. У свою чергу, голова Нацради з телерадіомовлення Володимир Манжосов заявив, що Нацрада проведе моніторинг провайдерів програмної послуги, які мають транслювати телеканал «ТВі» у своїх мережах. Він також спростував заяви, що канал відключають за вказівкою Нацради.
XS
SM
MD
LG