Доступність посилання

ТОП новини

Держава виділить безпрецедентну для України суму на дитячий фільм – Держкіно


Катерина Копилова
На зйомки дитячого фільму «Сурмач» Анатолія Матешка держава виділить 16 мільйонів гривень – рекордну для українського кіно суму. Про це тижневику «Дзеркало тижня. Україна» (№31 від 7-14 вересня) повідомила голова Держкіно України Катерина Копилова.

«Серед стрічок-претендентів на державне фінансування за результатами трьох конкурсів найдорожчим є дитячий фільм «Сурмач» Анатолія Матешка. Оскільки це дитячий проект, він фінансується державою в стовідсотковому обсязі. Бюджет фільму складає 16 мільйонів гривень», – зазначила Копилова.

А найдорожчим проектом (включаючи державне і приватне фінансування), запущеним у виробництво, є фільм Леся Саніна «Кобзарі».

«Це історія, погляд на минуле з позицій сьогоднішнього дня. Випуск цього фільму було почато в 2008 році, його бюджет складає близько 16,6 мільйонів гривень», – сказала голова Держкіно.

За словами Копилової, фінансування кіногалузі України на 2012 рік становить113 мільйонів гривень на державне замовлення і 50 мільйонів гривень – на державну фінансову підтримку виробництва і розповсюдження національних фільмів.
XS
SM
MD
LG