Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську захисникам «ТВі» не дозволили мітингувати під облдержадміністрацією


У Дніпропетровську близько трьохсот людей вийшли на акцію протесту проти утисків телеканалу «ТВі» до місцевої облдержадміністрації. У руках вони тримали плакати з написами «Політичним репресіям ні!» та «Ми любимо «ТВі» і державні прапори.

Попри відсутність офіційної заборони на проведення акції, міліція не дозволила мітингувальникам перебувати під стінами облдержадміністрації, мотивуючи це необхідністю забезпечення безпеки посадовців, зокрема, міністра закордонних справ, який відвідує Дніпропетровщину.

«Тут відбуваються заходи, пов’язані з державною охороною, тому ми виставили кордон», – пояснив Радіо Свобода один зі співробітників міліції.Акція протесту продовжилась в іншому місці, на вході до центрального міського парку. Тут молоді активісти виклали цілий «килим» із плакатів «Стоп цензурі» та «Захистимо «ТВі», а також організували своєрідний флешмоб. Кілька молодих людей лягли на землю, затуливши руками очі, рот та вуха, що мало символізувати стан свободи слова в Україні.

«Шахраї можуть працювати лише в умовах монополії на свою брехню, тому влада зараз почала боротьбу з вільним словом із того, що для неї найбільш небезпечне – телебачення. Якщо зараз ми поступимось, вони підуть далі, будуть тиснути на всіх,хто може сказати про них правду», – заявили учасники протесту.

Крім того, учасники акції принесли з собою символічний телевізор, який «показує всі канали, окрім «ТВі».

Обабіч акції перебували працівники і міліції і кілька десятків молодиків спортивної статури в цивільному.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG