Доступність посилання

ТОП новини

Україна отримує ще дев’ять медалей на Паралімпійських іграх


Українські спортсмени отримали в суботу ще дві золоті, чотири срібні і три бронзові медалі на Паралімпійських іграх у Лондоні.

Відтак команда України має 32 золоті, 23 срібні і 28 бронзових медалей, разом 83, і посідає четверте місце в неофіційному медальному заліку.

Золоті медалі здобули Христина Юрченко (плавання на 100 метрів брасом) і Олексій Федина (плавання на 100 метрів брасом; він уже має одну бронзову медаль на цих Іграх).

Срібні медалі завоювали Вікторія Кравченко (біг на 400 метрів), Наталія Прологаєва (плавання на 100 метрів вільним стилем; вона вже має три золоті медалі на цих Іграх), Віктор Смирнов (плавання на 200 метрів комбіноване; він уже має одне золото й одну бронзу на цих Іграх) і Дмитро Виноградець (плавання на 50 метрів на спині; він уже має одне срібло й одну бронзу на цих Іграх).

Бронозові медалі мають Ярина Матло (плавання на 100 метрів брасом), Максим Веракса (плавання на 100 метрів брасом; він уже має три золоті медалі на цих Іграх) і Олександр Мащенко (плавання на 200 метрів комбіноване; він уже має одну бронзову медаль на цих Іграх).

XIV Паралімпійські ігри, що відбуваються в Лондоні, завершуються в неділю.
XS
SM
MD
LG