Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 20:29

Інтернет-революція: реальність чи міф?


У дебютному ефірі програми «Молодь Плюс» ми спробували з’ясувати:

 • що роблять люди у соціальних мережах?
 • чи реально перевести "лайки" в реальні дії?
 • чи можлива інтернет-революція?

Попри традиційне літнє падіння рейтингів, дедалі більше українців користуються соціальними мережами. Серед більш ніж 16 мільйонівукраїнських користувачів Інтернету, майже 2 мільйони є активними користувачами Facebook.

У ВКонтакті вже більш як 25 мільйонів українських сторінок. Кілька разів ця інтернет-сторінка виходила на перше місце у щомісячному рейтингу популярних в Україні сайтів.

Сервіс мікроблогів Twitter не може похвалитись такою популярністю. На 2012 рік кількість користувачів Twitter досягла 517 млн. Серед майже двох з половиною користувачів кириличного сегменту мережі, лише півмільйона – українські юзери.

 • 16x9 Image

  Андрій Баштовий

  Журналіст Радіо Свобода
  !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
  Andrii Bashtovyi | Створіть Свою Візитку

 • 16x9 Image

  Марічка Набока

   У 2004 році закінчила Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Тараса Шевченка. У 2010 отримала диплом магістра журналістики Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Має публікації в газеті «Громадський захисник», журналах «Книжник-review», «Київська Русь» та інших виданнях. Працювала в програмі «Підсумки» на телеканалі Ера. На Радіо Свобода – з 2007 року. Коло професійних зацікавлень: права людини, українська культура, волонтерський рух.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG