Доступність посилання

ТОП новини

Ліс біля Межигір’я Януковичу «подарував» Присяжнюк?


Бійці спецпідрозділу міліції біля резиденції Віктора Януковича, червень 2011 року
Київ – Тридцять тисяч гектарів мисливських угідь віддали в оренду «Товариству мисливців і рибалок «Кедр», яке пов’язують із Віктором Януковичем, повідомляє Forbes.ua. Згідно з рішенням Київської обласної ради, це товариство орендуватиме територію Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу для ведення мисливського господарства упродовж 49 років. Таким чином, «Кедр» фактично стає розпорядником мисливського господарства, на території якого перебуває «мисливський будиночок» Януковича, побудований у 2010-2011 роках. Опозиційні депутати Київської облради заявляють, що фракція Партії регіонів провела це рішення без обговорення в сесійній залі, порушивши вимоги регламенту.

Рішення про передачу державного лісу в оренду – це лише одне з рішень Київської облради щодо земельних питань, які ухвалюють не на користь населення Київщини, заявив у коментарі для Радіо Свобода депутат Київоблради від партії «Свобода» Андрій Іллєнко. За його словами, подібні сумнівні роздачі земель стали можливими через те, що фракція Партії регіонів монополізувала усю систему ухвалення рішень в обласній раді. Весь процес від розгляду питань у профільних комісіях, до голосувань під час сесій підконтрольний голові Київської обласної державної адміністрації Анатолію Присяжнюку, запевнив Іллєнко.
Будь-які земельні рішення за нинішнього керівництва Київської області – це дуже підозрілі рішення
Андрій Іллєнко

«Будь-які земельні рішення за нинішнього керівництва Київської області – це дуже підозрілі рішення. Ми стоїмо на заваді багатьом рішенням, і ми виступаємо завжди. Просто в них там абсолютна більшість, і вони можуть ухвалювати будь-які рішення, не радячись з іншими фракціями. Наприклад, більшість голосує на сесії, щоб усі питання порядку денного не обговорювати. Голова обласної ради діє за вказівкою голови обласної адміністрації, який присутній на сесії і фактично веде її», – сказав Іллєнко.

На сесії Київської облради питання не обговорюються – Бутник

За словами члена фракції Партії регіонів у Київській облраді Віктора Бутника, опозиційні фракції не надають належної уваги попередньому опрацюванню питань, що будуть розглядатися під час сесії. Саме тому, за його словами, представникам депутатської меншості не вдається впливати на процес ухвалення рішень облрадою.
В опозиції є одна проблема: вони недостатньо активно працюють у комісіях
Віктор Бутник

«В опозиції є одна проблема: вони недостатньо активно працюють у комісіях. Для цього потрібно витратити 3-4 години свого часу. На сесії, дійсно, всі питання не обговорюються, вони обговорюються на засіданнях комісій. Тим більш, що вони проходять не одну комісію, спочатку профільну, потім суміжні комісії. Тут просто треба працювати у комісіях. А коли питають, чи були вони на комісії, вони кажуть, що не були. Тоді що ж? Під час сесійного засідання усі робочі питання відкидаються більшістю», – відзначив у коментарі для Радіо Свобода Бутник.

У голови Київської ОДА особливі стосунки з Президентом – Фесенко

Нові мисливські угіддя для Віктора Януковича – це черговий подарунок, один із тих, що допомагають керівництву Київської області вирішувати з Президентом приватні питання, зазначив у розмові з Радіо Свобода політолог Володимир Фесенко.
Це свідчення того, що у голови Київської ОДА є свої особливі стосунки з Президентом
Володимир Фесенко

«Це свідчення того, що у голови Київської ОДА є свої особливі стосунки з Президентом. Тема Межигір’я – це тема, на якій досвідчений і «апаратно гнучкий» голова обласної адміністрації завжди знайде можливість прямих контактів із Президентом», – зазначив Фесенко.

Товариство «Кедр» узимку цього року також отримало в оренду майже 9 тисяч гектарів у Криму, в тому числі мис Аю-Даг.

Серед засновників «Кедра» – міністр енергетики й вугільної промисловості Юрій Бойко, голова Держагентства автодоріг Володимир Демішкан і голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Поруч із Дніпровсько-Тетерівським лісгоспом розташована резиденція Віктора Януковича «Межигір’я».
  • Зображення 16x9

    Дмитро Баркар

    У журналістиці з 1995 року. Працював регіональним кореспондентом BBC-Україна. З 2008 року – парламентський кореспондент радіо Ера-FM. З 2010 року –  на Радіо Свобода (кореспондент, редактор та ведучий програм). Основна тематика: політичні події та аналіз.

Дивитись коментарі (11)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG