Футбол: Україна зіграла внічию з Англією на Wembley

Стадіон Wembley в Лондоні
Збірна України з футболу успішно стартувала у відбірному турнірі чемпіонату світу. У Лондоні на стадіоні Wembley підопічні Олега Блохіна з рахунком 1:1 завершили поєдинок з фаворитами групи Н англійцями.

На 38-й хвилині класним ударом з-за меж штрафного майданчика рахунок відкрив Євген Коноплянка. Втримати перевагу гості не змогли – на 87-й хвилині Френк Лемпард з пенальті відновив рівновагу.

В інших поєдинках групи Н чорногорці на виїзді розгромили команду Сан-Марино з рахунком 6:0, а поляки вдома були сильнішими за збірну Молдови – 2:0.

Турнірну таблицю очолюють одразу три команди – Чорногорії, Англії та Польщі. Вони провели по два матчі і набрали по чотири очки. З одним балом після стартової зустрічі Україна четверта, не мають очок Сан-Марино і Молдова.

Саме зі збірною Молдови українці на виїзді проведуть наступний поєдинок. Матч відбудеться 12 жовтня.