Доступність посилання

ТОП новини

Призер Паралімпіади: у Лондоні до України було упереджене ставлення


Срібний призер останніх Паралімпійських ігор, дніпропетровський футболіст Тарас Дутко вважає, що до України у Лондоні було упереджене й обережне ставлення як до сильного суперника. Про це він заявив журналістам у Дніпропетровську.

«Наша срібна медаль у змаганнях з футболу серед спортсменів з ДЦП має вагу золота, оскільки дуже важко нам далася. Кістяк збірної – спортсмени Дніпропетровщини. До Паралімпіади в Лондоні ми двічі ставали чемпіонами ігор. І в Лондоні до нас було упереджене і обережне ставлення як до дуже сильного і серйозного суперника. І так не тільки у футболі, але і в багатьох інших видах спорту», – сказав спортсмен.

Водночас тренер дніпропетровських спортсменів-паралімпійців з пауерліфтингу Олександр Алфьоров зазначив, що Україна мала б бути на вищому місці у неофіційному медальному заліку. «Наше місце повинне бути другим після Китаю. Україну на Паралімпіаді бояться, що не може не радувати», – додав він.

Дніпропетровська область стала лідером серед регіонів України за кількістю медалей, здобутих на Паралімпійських іграх у Лондоні. Із 84 медалей України 13 здобули спортсмени з Дніпропетровська.

За підсумками Паралімпіади у Лондоні Україна – на четвертому місці у неофіційному медальному заліку.
XS
SM
MD
LG