Доступність посилання

ТОП новини

Німецькі лікарі Тимошенко не дають про себе знати вже майже місяць – головлікар харківської лікарні


Михайло Афанасьєв (л), архівне фото
Головний лікар центральної клінічної лікарні № 5 «Укрзалізниці» Михайло Афанасьєв заявив у середу, що вже майже місяць минув від часу останнього візиту представників німецької клініки «Шаріте» до цієї лікарні, де проходить лікування колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

За його словами, які наводить агентство «Інтерфакс-Україна», після візиту німецького лікаря Анетт Райссгауер майже місяць тому «нам ніхто не телефонував, не писав, з нами взагалі ніхто не контактував із німецької сторони, і також навіть приблизно ми поки що не знаємо, коли очікувати чергового візиту представників клініки «Шаріте».

Головлікар розповів, що, коли Анетт Райссгауер від’їжджала, «вона говорила, що хтось від них приїде за три тижні, ми очікували минулої п’ятниці, але так і не дочекалися ніякої інформації, і відповідно ніхто не приїхав».

Він також додав, що відповіді з приводу пропозиції українських медиків спілкуватися з німецькими колегами засобами інтернет-відеозв’язку його лікарня так само не отримала.

За словами Афанасьєва, на сьогодні українські медики, як і колись, чітко виконують усі рекомендації німецьких колег, зокрема, і рекомендації щодо продовження реабілітаційного періоду Тимошенко на восьмитижневий термін.

«Восьмитижневий період закінчується наступного тижня – 21 вересня. Можливо, до цього часу ми дочекаємося якоїсь інформації від німецьких колег», – припустив Афанасьєв.

Він так само додав, що таке тривале перебування пацієнта у стаціонарі – це безпрецедентний випадок.

«Звичайний український пацієнт перебуває у стаціонарі щонайбільше 21 день. Це загальноприйнята практика. Навіть у ситуаціях набагато критичніших, ніж у Тимошенко, пацієнтів виписують, вони залишаються на спостереженні, але не перебувають весь час у лікарні», – пояснив лікар.
XS
SM
MD
LG