Доступність посилання

ТОП новини

Компанія Apple презентувала iPhone 5 – таємне стало явним


Під час презентації iPhone 5 у Сан-Франциско, 12 вересня 2012 року
У Сполучених Штатах надзвичайне зацікавлення і навіть ажіотаж серед власників айподів і айфонів виробництва компанії Apple викликала презентація iPhone 5 у середу, 12 вересня. Йдеться про вдосконалений варіант популярного смартфона. Мало того, деякі економісти навіть вважають, що iPhone 5 може позитивно вплинути на валовий національний продукт країни.

Презентація нового смартфону відбулася у Сан-Франциско, на тихоокеанському узбережжі Сполучених Штатів, у Палаці мистецтв Єрба Буена Сентер. Саме там компанія Apple звичайно демонструє свої нові моделі, принаймні багато з них.

«Ажіотаж навколо нового виробу компанії Apple посилювався в міру того, як продукція з маркою Apple ставала центрально-популярною, відколи поширилася марка комп’ютерів «Макінтош», – зауважує Джонні Онг, редактор технічного журналу NextWire. – Із появою айфонів і айподів, якими користуються мільйони людей, вони прагнуть дізнатися, коли з’явиться чергова нова модель».

Разом з тим, компанія Apple продовжувала практикувати надзвичайну втаємниченість. Звідси й походить бажання заздалегідь дізнатися про заборонений плід – годі й порівнювати з колись вузьким колом користувачів комп’ютерів «Макінтош».

Нова модель відповідає технічним умовам чотирьох поколінь мобільних телефонних мереж.

Ця здатність також притаманна суперникам айфонів – Galaxy S3 фірми Samsung та іншим подібним смартфонам.

Глибока таємниця породила зливу чуток

Новий смартфон готували, як то кажуть, тишком-нишком, у глибокій таємниці, що породжує зливу чуток.

Із приводу втаємничених традицій компанії Apple та про те, звідки походять витоки інформації, цікаву річ подав цими днями Енді Воттс, технологічний коментатор телемережі новин FoxNews. Він передавав із Гонконгу.

«Всередині кожної моделі нового покоління продукції компанії Apple маємо безліч високоспеціалізованих компонентів, причому багато з них – тутешнього, азійського виробництва. Отож, анонімні джерела з сотень компаній подають різноманітні подробиці секретних розробок компанії Apple ще до презентації», – зазначив Енді Воттс.

Таєжмне стало явним у Сан-Франциско. Новий айфон має екран більшого розміру. Зроблений він зі скла й алюмінію, важить на 20 відсотків менше від попередньої моделі, має збільшений заряд акумулятора, панорамну 8-піксельну фотокамеру, поліпшено якість звуку, вдосконалено інтернетний зв’язок.

Компанія Apple також підготувала нове програмне забезпечення для телефонного зв’язку.

iPhone 5 має надійти у продаж за пару тижнів, коштуватиме десь 600 доларів, дешевше вийде, якщо купувати не у крамниці, а в мобільної мережі.

Відомий економіст банку JPMorgan Майкл Феролі вважає що новий айфон може істотно вплинути на валовий національний продукт Сполучених Штатів, оскільки, за його припущенням, 8 мільйонів американців замінять свої старі айфони на iPhone 5.

Втім, з цією думкою не згоден Пол Кругмен, економічний коментатор газети The New York Timеs.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG