Доступність посилання

ТОП новини

У чому Партія регіонів обійшла Віктора Медведчука? (Огляд преси)


Київ – План Віктора Медведчука зі створення в новій Верховній Раді впливової депутатської групи зазнав фіаско. Як пише тижневик «Коментарі», конкуруюча з медведчуківським «Українським вибором» на проросійському фланзі Партія регіонів зробила оргвисновки ще два місяці тому – сформовані традиційними донецькими угрупованнями партійний і мажоритарний списки регіоналів вкрай ускладнили Медведчуку завдання вивести орієнтованих виключно на Кремль маргіналів на новий якісний рівень. Так що колишньому лідеру блоку «Не так!» не вдалося з першої спроби довести своєму кумові Володимиру Путіну, що тільки він, Медведчук, є центральною фігурою в справі втягування України в «Русскій мір». Стаття називається «Медведчук провалив план «А».

На Україну, як на буферну зону, претендує Росія, вважаючи її частиною російського простору, ментальності російської держави, переконує експерт газети «День». Він не сумнівається, що чим це закінчиться, а саме: Україна прямуватиме до Організації Договору про колективну безпеку. Вплив Росії із набуттям позаблокового статусу лише посилився, і водночас цей статус закрив дорогу до НАТО. Про це наголошується в статті «Про небезпеки «концепції балансування».

Україна продовжує демонстративно знижувати залежність від російського газу. Київ подав заявку на придбання в 2013 році у «Газпрому» 24,5 мільярдів кубометрів палива – це вдвічі менше обсягів, встановлених чинними угодами. Російська монополія, незважаючи на загрозу втрати одного з найбільших споживачів, не йде на поступки Україні, погрожуючи міжнародним судом. Утім, як зауважує «Комерсант Україна», суд цілком може стати на бік Києва – європейські споживачі вже домагалися таким чином зниження цін на газ. Стаття називається «Україна хоче все менше».

Бюджет на 2013 рік може бути виконаний за рахунок нових податків, зокрема податку на нерухомість, переконані урядовці. Зараз будинки і квартири не оподатковуються, але з наступного року набирає чинності стаття Податкового кодексу, котра передбачає податок на нерухоме майно. Дохідна частина проекту бюджету, затвердженого в четвер Кабміном, розрахована з урахуванням цього податку. Більше про розміри цього податку розповідає газета «Сегодня» у матеріалі «Скарбницю поповнять господарі палацу».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG