Доступність посилання

ТОП новини

Поширення сирійської кризи становить небезпеку для всього світу – Брагімі


Перед зустріччю з Башаром Асадом (на портреті) Лахдар Брагімі (л) провів переговори з міністром закордонних справ Сирії Валідом аль-Муаллемом (п)
Криза у Сирії загострюється, вона «становить небезпеку для сирійського народу, для регіону і для всього світу». Про це заявив міжнародний посланець з Сирії Лахдар Брагімі після зустрічі з президентом цієї країни Башаром Асадом.

Переговори, що відбулися сьогодні, стали першим особистим контактом посланця ООН і Ліги арабських держав з Асадом після того, як колишній міністр закордонних справ Алжиру Лахдар Брагімі обійняв цю посаду.

У серпні про складення своїх повноважень міжнародного посланця з Сирії через відсутність прогресу в розв’язанні кризи заявив колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан.

Тим часом, базована в Лондоні сирійська правозахисна організація повідомила, що у п’ятницю в Сирії були вбиті 160 людей. Тисячі сирійців загинули від часу початку в березні 2011 року повстання з вимогою відставки Башара Асада. Десятки тисяч громадян Сирії вимушено залишили свої будинки і рятуються в сусідній Туреччині.
XS
SM
MD
LG