Доступність посилання

ТОП новини

Знайдені в Тимошенко ліки були таки незаконні – пенітенціарна служба


Схованка Тимошенко для дозиметра в Кримінально-процесуальному кодексі, фото Державної пенітенціарної служби 13 вересня 2012 року
Державна пенітенціарна служба знову наголосила в понеділок, що ліки, знайдені в лікарняній палаті колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко минулого тижня, не були призначені їй лікарями, а відтак їхнє зберігання не було дозволене.

Так само знайдені під час того «планового огляду приміщення палати» «технічні пристрої» вилучили працівники пенітенціарної системи, а не їх віддала сама Тимошенко, заявили в пенітенціарній службі.

Таким чином там заперечили заяви захисника колишнього прем’єра Сергія Власенка, який, за повідомленням пенітенціаріїв, цього ж дня заявляв, що виявлені в палаті ліки були призначені лікарями і що «технічні пристрої» Тимошенко віддала при огляді сама.

Власенко заявляв у понедмлок, що вилучені в перебігу того обшуку в Тимошенко ліки належали не їй, а лікарям і що їх застосовував персонал лікарні під час медичних процедур.

Він також стверджував, що згадані «технічні пристрої», а саме дозиметри, Тимошенко сама віддала працівникам пенітенціарної служби перед початком обшуку. За його словами, дозиметри не належать до заборонених пенітенціарною службою предметів.

Минулого тижня Державна пенітенціарна служба вже повідомляла, що в перебігу «планового огляду приміщення і особистих речей» Тимошенко та її співкамерниці в лікарняній палаті у колишнього прем’єра виявили і вилучили «ліки невстановленого походження», а також два «заборонені для обігу предмети (технічні пристрої)», один із яких лежав у тумбочці, а інший був схований у спеціально влаштованій схованці, зробленій із книжки Кримінально-процесуального кодексу. Пенітенціарії нагадали, що перелік речей, дозволених для зберігання засудженим, визначений законодавством.
XS
SM
MD
LG