Доступність посилання

ТОП новини

Реконструкція одного з найвищих пам’ятників Шевченкові коштуватиме 4 мільйони гривень


Пам’ятник Шевченкові у Дніпропетровську на початку реконструкції, липень 2011 року
Реконструкція 50-тонного чавунного пам’ятника Тарасові Шевченку в Дніпропетровську, одного з найвищих у світі, і території навколо нього обійдеться в 4 мільйони гривень, повідомив у вівторок на прес-конференції заступник голови Жовтневої районної ради міста Віктор Хижняк.

Пам’ятник простояв без голови майже рік
Пам’ятник простояв без голови майже рік
За його словами, весь обсяг робіт із реконструкції та благоустрою території навколо пам’ятника буде закінчений у третьому кварталі наступного року.

Пам’ятник був у небезпечному стані
Пам’ятник був у небезпечному стані
Посадовець додав, що робота триватиме довше, ніж планували спочатку, бо ніякої технічної документації щодо пам’ятника не збереглося. Вдалося відшукати тільки фотографії, зроблені під час його встановлення.

Він також запевнив, що реконструкція йде згідно з графіком. За даними посадовця, зараз сама скульптура перебуває на будівельному майданчику підприємства-підрядника.

Спочатку у Дніпропетровську планували виконати реконструкцію без демонтажу скульптури, однак пізніше скульптуру Шевченка і постамент повністю демонтували. Перед цим його «обезголовили», що викликало нарікання патріотичної громадськості.

Раніше на капітальний ремонт пам’ятника Шевченку в Дніпропетровську було заплановано витратити 1,5 мільйона гривень. Скульптуру обіцяли реконструювати ще рік тому, однак уже кілька разів терміни завершення робіт переносили, а також збільшували прогнозовану суму витрат.

Пам’ятник Шевченкові у Дніпропетровську – один із найбільших у світі. Висота чавунної конструкції перевищує 22 метри.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG