Доступність посилання

ТОП новини

Де українським солдатам дозволили застосовувати зброю (огляд преси)


Київ – Українці є найбільшими споживачами російського газу в Європі. Як стверджує в «Газеті по-українськи» парламентарій Юрій Костенко, енергетична залежність від Росії обертається тим, що Україна так і не використовує на належному рівні ні українське вугілля, якого вистачить на 300-400 років, ні нафту, ні газ, включно зі сланцевим, не задіює альтернативні джерела енергії, не займається енергозбереженням, не будує підприємство з виробництва власного ядерного палива для АЕС, натомість завозить ядерне паливо з Росії. Тому в Україні неконкурентоспроможні підприємства, високі ціни на продовольство та обмаль робочих місць, переконаний депутат.

Уже тепер, на «агітаційно-технічній» стадії виборчого процесу створені серйозні перешкоди для формування вільного вибору. Насамперед це – багатоликий адмінресурс, стверджує газета «День». Це – масове й нахабне введення виборця в оману, коли результати виконання владою встановлених законом повноважень бюджетним коштом цинічно й безсоромно видають за наслідок успішної діяльності певного кандидата чи якоїсь партії. Про інші види адмінресурсу, що нині застосовуються, видання розповідає в статті «Чи відбудуться вибори 28 жовтня?».

Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє українським військовослужбовцям брати участь не тільки в гуманітарних і миротворчих місіях, але і в бойових операціях. За інформацією Міноборони, документ фактично дозволяє українським бійцям застосовувати зброю. Експерти газети «Комерсант-Україна», підтримують рішення парламенту, вважаючи, що необхідність в ньому давно назріла.

Скандал навколо перевитрат олімпійських грошей, який розгорівся у Федерації легкої атлетики України, набирає обертів, констатують «Ізвєстія в Україні». Створена Держслужбою молоді та спорту комісія з розслідування фінансових зловживань в організації продовжує роботу. Підсумки розслідування будуть відомі 5 жовтня. І поки спортсмени вимагають відставки президента Федерації Валерія Борзова, міністерська комісія звинувачує в багатомільйонних розтратах бюджетних грошей тренерів національної збірної. Подробиці – в статті «Хто крайній?».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG