Доступність посилання

ТОП новини

Уряд готує апеляцію на рішення суду щодо виплати Росії боргу ЄЕСУ – Азаров


Уряд України готує апеляцію на рішення суду, який частково задовольнив позов Міноборони Росії до Кабміну щодо боргу корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ). Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

«Ми оскаржуватимемо це рішення. Зараз готується апеляція», – сказав він.

19 вересня Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони Росії до Кабміну щодо боргу корпорації ЄЕСУ і зобов’язав уряд України виплатити російській стороні 3 мільярда 113 мільйонів 53 тисячі гривень.

Міністерство оборони Російської Федерації звернулося до Господарського суду Києва з позовом про виплату урядом України 3 мільярдів 239 мільйонів гривень у справі корпорації ЄЕСУ. Російська сторона вимагала залучити як відповідача, крім Кабміну України, Державну казначейську службу України. ЄЕСУ в справі фігурує як третя особа на боці відповідача.

Тим часом Київський райсуд Харкова розглядає справу за звинуваченням екс-прем’єра Юлії Тимошенко в махінаціях у рамках корпорації ЄЕСУ, якою вона свого часу керувала. Прокуратура заявила позов про відшкодування екс-прем`єром України Тимошенко шкоди розміром 19з половиною мільйонів гривень у справі ЄЕСУ.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG