Футбол: «Шахтар» знову сильніший за «Динамо»

Уболівальники на «Донбас-Арені» знову раділи успіхам гірників
Донецький «Шахтар» вдруге у сезоні довів перевагу над київським «Динамо». На «Донбас-Арені» в матчі 1/16 фіналу Кубка України підопічні Мірчі Луческу з рахунком переграли столичних гостей.

На 22-й хвилині рахунок відкрив бразильський нападник гірників Луїс Адріано, але невдовзі захисник «Динамо» Тайє Тайво відновив рівновагу.

Ще в першому таймі господарі знову вийшли вперед: помилку динамівського захисту використав інший бразилець – Алекс Тейшейра. На 76-й хвилині ще один бразильський хавбек «Шахтаря» Фернандіньйо встановив рахунок 3:1. Але це був не останній успіх найкращого клубу України – на 83-й хвилині хорватський півзахисник Даріо Срна класно пробив зі штрафного – 4:1.

«Шахтар» виграв у «Динамо» вдруге протягом місяця. 2 вересня донеччани були сильнішими з рахунком 3:1 у чемпіонаті України.