Доступність посилання

ТОП новини

Діяльність в Україні візових центрів є незаконною – чиновник


Діяльність в Україні візових центрів не відповідає чинному українському законодавству та положенням Візового кодексу Євросоюзу. Про це заявив заступник директора Державного центру України із захисту персональних даних Володимир Козак під час дискусій щодо візових практик ЄС у Києві.

«Цілком зрозуміло, чому немає відкритої діяльності цих центрів: тому що ці центри порушують як статті Візового кодексу ЄС, так і закон України «Про захист персональних даних». Ми готові працювати з уповноваженими органами по захисту персональних даних тих країн, які залучають візові центри для надання послуг громадянам України», – повідомив Козак.

Учасники заходу обговорили також візові практики країн ЄС та тенденції до спрощення візового режиму між Євросоюзом та Україною. Попри спільну законодавчу базу ЄС, деякі країни запроваджують жорсткіші вимоги до візових заявників.

Керівник громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко відзначила, що найнижчу кількість віз видає Італія, а довгострокові візи терміном дії понад 6 місяців найрідше видають консульства Данії, Греції, Фінляндії, Іспанії та Словенії. За її словами, одна з найактуальніших проблем – важкодоступні документи, яких вимагають у консульствах, вони перетворюють отримання українцями віз на бар’єр.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG