Доступність посилання

ТОП новини

Після виборів до України не буде претензій стосовно демократії – Янукович


Президент України Віктор Янукович сподівається, що після парламентських виборів до України не буде претензій у плані дотримання демократичних стандартів.

«Закінчаться вибори, розпочнуться нові, відновлені відносини з багатьма країнами Європейського Союзу та зі США, тому що Україна проходить сьогодні черговий тест на зрілість, відтак ці вибори не мають бути гірші від попередніх», – сказав Янукович.

Відповідаючи на запитання українських журналістів у Нью-Йорку у вівторок про його оцінку резолюції сенату США у зв’язку зі справою екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, Янукович зазначив, що до таких резолюцій слід ставитися серйозно.

«Безумовно, нам необхідно ставитися до всіх таких резолюцій серйозно. Але ми також знаємо оцінки і державного департаменту, і Білого дому. Вони трохи розрізняються», – наголосив Президент.

Водночас глава Української держави зазначив, що «не нам давати оцінку американському сенату», це справа громадян Америки.Також він зазначив, що багато залежатиме і від самих учасників виборів. «Це людський чинник, але що стосується влади, влада більше ніж будь-хто інший зацікавлена в тому, щоб вибори було оцінено як чесні, прозорі та демократичні», – сказав Янукович.

У резолюції, ухваленій у Сенаті цими вихідними, зокрема міститься заклик до влади України звільнити Юлію Тимошенко і забезпечити прозорі парламентські вибори. Сенат також закликав Державний департамент розглянути можливість запровадження санкцій до тих українських високопосадовців, які причетні до ув’язнення Тимошенко.

Дивитись коментарі (4)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG