Доступність посилання

ТОП новини

У Луцьку відкрився Міжнародний форум поетів і перекладачів


Форум з латинською назвою «Магнус дукатус поетіс» відкрився сьогодні на Волині. Подія зібрала поетів і перекладачів з України, Литви, Білорусі, Молдови, Польщі, Угорщини та Чехії. Форум розпочався сьогодні вранці з пленарної сесії на теми: «Спочатку було слово…», «Що ми знаємо про літературу сусідів?» та презентації книг волинських письменників у міському палаці культури Луцька.

Упродовж чотирьох днів у Луцькій гімназії, педагогічному коледжі, училищі культури й бібліотеках Луцька пройдуть творчі майстерні піїтів і тлумачів. Глядачі оглянуть моно-вистави на вірші Соломії Неріс та Лесі Українки. Увечері відбудеться відкриття виставки книжкової ілюстрації та презентація літературно-мистецьких журналів «Вільнюс» (Литва), «Сучасність» (Україна) «Світязь» (Арт-галерея «Луцьк»). Завтра творчі зустрічі учасників Форуму триватимуть у Східноєвропейському центрі Національного університету імені Лесі Українки.

Організатори заходу – Спілка письменників Литви, Центр розвитку «Демократія через культуру» та посольство Литовської Республіки в Україні – сподіваються, що Форум поетів і перекладачів стане знаковою подією в рамках культурних ініціатив східного партнерства і приверне увагу до культурного середовища Волині.
XS
SM
MD
LG