Доступність посилання

ТОП новини

Росія вводить обмеження на ввезення товарiв 8 українських підприємств


Россiльгоспнагляд від 4 жовтня запроваджує тимчасовi обмеження на ввезення продовольчих товарiв стосовно низки українських пiдприємств. Як ідеться в повiдомленнi вiдомства, обмеження введене за пiдсумками перевiрки, яку в липнi поточного року провели фахiвцi Россiльгоспнагляду, ветеринарних служб Бiлорусi, Казахстану й України.

Обмеження на ввезення товарiв до Росії зачепило ТОВ «Молiс», ТДВ «Глобинський маслозавод» (виробництво сирiв, сухого молока i масла вершкового), ПАТ «Бель Шостка Україна» (виробництво сирiв), ДП «М’ясокомбiнат Зоря», ТОВ «Компанiя «Зевс ЛТД» (виробництво яловичини i свинини), ТОВ «Данон Днiпро», ЗАТ «Лакталiс Миколаїв» (виробництво молочної продукцiї), ПАТ «АПК-IНВЕСТ» (забiй свиней, обробка, зберiгання, виробництво готової м’ясної продукцiї).

Щодо продукцiї трьох пiдприємств України, які виробляють рибнi консерви: ТОВ «Iсток», ВО «Одеський консервний завод» i ТОВ «Iнтерфлот» – запроваджено режим посиленого лабораторного контролю упродовж трьох мiсяцiв iз хiмiко-токсикологiчними показниками.

За пiдсумками перевiрки до реєстру пiдприємств третiх країн внесли ТОВ «Морська перлина» (виробництво рибних консервiв) i ТОВ «Птахокомплекс «Днiпровський» (забiй та переробка птицi). ТОВ «Бiлоцеркiвський молочний комбiнат» виключено з реєстру органiзацiй та осiб, якi здiйснюють виробництво, переробку й зберiгання пiдконтрольних товарiв, що ввозяться на територiю Митного союзу.

Від 7 лютого російська сторона ввела заборону на ввезення до країни сирів деяких українських виробників через те, що продукція не відповідає техрегламенту Росії на молоко і молочну продукцію. 25 червня Росспоживнагляд дозволив відновити постачання українського сиру на російський ринок п’ятого заводу ПП «Рось» (філія «Охтирський сирокомбінат»). Перед цим Росспоживнагляд зняв ембарго на постачання сиру з чотирьох українських заводів. Серед них ТОВ «Гадячсир», АТ «Пирятинський сирзавод», ПП КФ «Прометей» (філія «Менський») і «Дубномолоко». Зразки партій сиру з цих заводів пройшли в Росспоживнагляді лабораторний контроль.
XS
SM
MD
LG