Доступність посилання

ТОП новини

Міжнародна організація з міграції: Україні загрожує сплеск ксенофобії


Іноземні студенти святкують День Незалежності України
Іноземні студенти святкують День Незалежності України
За умов соціально-економічної кризи в Україні посилився вплив радикальних партій та організацій, які виступають з ксенофобськими та расистськими гаслами і розпалюють міжетнічну ворожнечу. Про це на конференції «Ініціатива розмаїття» у Києві заявив голова представництва Міжнародної організації з міграції Манфред Профазі.

«На жаль, мігранти та шукачі притулку – головні мішені для радикально налаштованих українців. Щоб запобігти загостренню міжетнічних стосунків, разом з урядом та громадськістю України ми здійснюємо проект «Ініціатива розмаїття», яка передбачає зустрічі українців з представниками різних національних громад і країн. Наша спільна з українцями мета – подолати ксенофобські настрої у суспільстві, боротися з насильством на грунті расизму і ксенофобії», сказав Профазі.

Проект «Ініціатива розмаїття» започаткована 2007 року як відповідь на безпрецедентне зростання кількості злочинів, скоєних в Україні на ґрунті расової ненависті та ксенофобії.

Також Міжнародна організація з міграції та представництво ООН в Україні підготували для українського уряду, громадських організацій та об’єднань шукачів притулку нові проекти з проведення навчальних курсів, семінарів та освітніх заходів у царині подолання ксенофобії. Також, за словами Профазі, для мігрантів і шукачів притулку проводитимуться курси з вивчення історії та мови України, що сприятиме інтеграції іноземців в українське суспільство.
XS
SM
MD
LG