Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїльський прем’єр закликатиме створити «червону лінію» для Ірану


Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу має намір сьогодні виступити на сесії Генеральної асамблеї ООН із закликом до міжнародного співтовариства висунути Ірану чіткі вимоги, пов’язані з відмовою від подальшої реалізації його ядерної програми.

Про необхідність накреслити у відносинах з Іраном «чітку червону лінію», перехід якої Тегераном неприпустимий, Нетаньягу заявляв і раніше.

Ізраїльський прем’єр неодноразово стверджував, що Ізраїль не допустить появи в Ірану ядерної зброї і готовий за необхідності застосувати силу.

Раніше, виступаючи в ООН, президент США Барак Обама також заявив, що міжнародне співтовариство не повинне допустити, щоб Іран став ядерною державою і попередив, що час для дипломатичного вирішення питань, пов’язаних з іранською ядерною програмою, «не є необмеженим», проте не встановив якихось чітких часових орієнтирів.

Сам Іран заперечує, що його ядерна програма спрямована на отримання атомної зброї, і погрожує Ізраїлю жорсткою відповіддю в разі удару по своїх ядерних об'єктах.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG