Доступність посилання

ТОП новини

На вулицях міст «реклами як мистецтва» я не бачу – Лазебник


Київ – Організатор «Ночі Рекламожерів» в Україні Максим Лазебник заявив, що цього року рекламна кампанія не вирізняється креативністю. За його словами українським політичним «рекламщикам» ще далеко до еталонів жанру.

– Чи можна вважати рекламу мистецтвом?

Реклама, де замовником є сам художник – така собі «самореклама» – вона безумовно в чистому вигляді може вважатися предметом аудіовізуального мистецтва чи відеоарту.

Реклама, яку ми найчастіше бачимо на вулицях своїх міст, чуємо по радіо або на телебаченні, виконана на замовлення. Тому вона є прикладним, технічним моментом.

Оскільки ми всі (хочемо ми цього чи ні) живемо серед реклами, ніщо так, як реклама, не відображає сьогоднішній стан нашого суспільства.

– А цьогорічну політичну рекламу можна вважати мистецтвом?

На вулицях міст реклами як мистецтва я не бачу. Я бачу політичну рекламу. Можливо дієву…

– Як з точки зору креативності Ви оцінюєте цьогорічні рекламі кампанії політичних сил?

Те, що показують сьогодні на телебаченні – це реклама, спрямована на результат: Для того, щоб впізнали того чи іншого політика, партію…

Мені з точки зору креативу нічого не подобається. Хоча може бути дієвою реклама і Партії Регіонів, і комуністів, і Об’єднаної опозиції, і УДАРу. Вона трішки нервує. Її трохи забагато.

Багато хто хвалить комуністів за плакатний стиль, за правильно підібрані салогани… Можливо, але ж скільки вже можна обманювати людей?

– Яку рекламу пропонує «Ніч Рекламожерів»?

Коли ми говоримо про «Ніч Рекламожерів» – це зовсім інший жанр. Сінематека Бурсіко й сам Жан-Марі Бурсіко виступає як художник, який творить у своїй програмі з рекламних роликів різних жанрів з усього світу картину сучасного світу.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG