Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарники оприлюднили своє відео з Тимошенко (ВІДЕО)


Прес-служба Державної пенітенціарної служби оприлюднила на сайті відеозапис із засудженою Юлією Тимошенко, на якому зафіксовано, як колишній прем’єр вимагає дозволу на зустріч з соратниками.

На відео видно, як Тимошенко спочатку стоїть із ходунками біля дверей у коридорі лікарні, вимагаючи короткострокового побачення, а потім сідає у візок, знімає туфлі на підборах і починає бити ними у двері, кажучи: «Я не зупинюся. Ви позбавляєте мене законного побачення – не пускаєте людей, які прийшли до мене».

При цьому Тимошенко намагається заспокоїти представник персоналу лікарні, де нині перебуває колишній прем’єр. Він просить її припинити стукати у двері. На що Тимошенко відповідає: «Я не дам сьогодні спокою жодній людині, доки ви не виконаєте закон, який передбачає моє право на короткострокове побачення».

У пенітенціарній службі повідомляють, що так Тимошенко почала поводитися нібито вже після того, як її однопартійці залишили лікарню. При цьому на відео помітно, що по інший бік дверей стоїть кілька людей.

«Про неправомірну поведінку засудженої, а також про незаконну поведінку її адвоката, який, зловживаючи своїм правом на недоторканність, здійснив відеозйомку телефоном, чергові співробітники пенітенціарної служби склали відповідні рапорти», – йдеться у повідомленні.Сьогодні сайт «Батьківщини» оприлюднив відеозвернення Тимошенко, зняте її соратниками під час відвідин у лікарні. Колишній прем’єр зокрема наголосила, що на неї чинять тиск за вказівкою Президента Віктора Януковича.
XS
SM
MD
LG