Доступність посилання

ТОП новини

Засідання за апеляцією Pussy Riot перенесли


Учасниці Pussy Riot на засіданні суду в Москві
Міський суд Москви сьогодні переніс своє засідання за апеляцією учасниць російського панк-гурту Pussy Riot на 10 жовтня.

Суддя Лариса Полякова, яка головувала на засіданні, ухвалила таке рішення після того, як одна із засуджених Катерина Самуцевич заявила, що відмовляється від своїх адвокатів.

«Суддівська колегія вирішила відкласти розгляд цієї справи на 10 жовтня на 11 годину в цій же залі. Зала номер 338. Вам, Самуцевич, укласти угоду з іншим адвокатом, як це передбачено законом. І на момент розгляду адвокат має ознайомитися зі справою, щоб узяти на себе здійснення захисту», – сказала суддя.

Прокурори заявили, що відмовою від адвоката учасниці Pussy Riot намагаються затягнути час.

У серпні районний суд у Москві засудив трьох жінок до двох років за ґратами – за звинуваченням у хуліганстві й розпалюванні релігійної ненависті. Так судді оцінили виконання пісні «Богородице, Путіна прожени» в столичному Храмі Христа Спасителя.

Російська православна церква у неділю закликала Надію Толоконнікову, Марію Альохіну і Катерину Самуцевич до «покаяння». Московський патріархат припускає, що це може пом’якшити позицію суду.

Вирок учасницям панк-гурту Pussy Riot викликав численні протести в усьому світі.
XS
SM
MD
LG