Доступність посилання

ТОП новини

У ПАРЄ стурбовані можливими порушеннями на виборах в Україні


Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон
Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон стурбований тим, що майбутні парламентські вибори в Україні можуть відбутися з порушеннями. Про це він заявив сьогодні в Страсбурзі.

За словами президента ПАРЄ, питання про вибори в Україні коротко обговорювалося сьогодні зранку на засіданні Бюро Асамблеї.

«Комюніке, зроблене Андреасом Ґроссом (голова місії спостерігачів від ПАРЄ) і місією, залишає побоювання, що ці вибори не пройдуть так, як би ми хотіли, щоб вони пройшли. Тому ми будемо дуже пильними», – сказав президент ПАРЄ.
Міньйон нагадав, що не так давно Україна головувала в Комітеті міністрів Ради Європи, і вже тоді українській владі поставили низку питань щодо внутрішньої ситуації в країні.

«Я дуже шкодую, що не вважають за корисне звільнити деяких ув’язнених, я не наважуюся назвати їх політичними, у нас відбудуться дебати на цьому тижні щодо чіткого визначення «політичний ув’язнений», – сказав президент ПАРЄ.

При цьому, за його словами, доля екс-прем’єра України Юлії Тимошенко й деяких інших політичних ув’язнених продовжує викликати стурбованість в Європі в цілому і в Раді Європи зокрема.

Парламентські вибори в Україні заплановані на 28 жовтня.
XS
SM
MD
LG