Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко каже, що її виписують з лікарні


Колишній прем’єр України Юлія Тимошенко стверджує, що Державна пенітенціарна служба видала їй документ про припинення лікування та виписку з лікарні.

«Зараз, в ці хвилини, коли я пишу це звернення, щоб зламати мене і мою волю, навколо мене зварюють нову клітку, додаткові решітки, забирають необхідні предмети користування, закрили на ключ туалетну кімнату і поставили навколо мене потрійну кількість охорони. Пенітенціарна служба дала мені папірець про припинення лікування та виписку з лікарні, як чергову помсту за мою позицію», – йдеться в заяві Тимошенко, яку озвучив біля харківської лікарні її адвокат Олександр Плахотнюк, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Водночас захисник повідомив, що Тимошенко стало гірше після того, як вона протестувала у лікарні проти заборони зустрітися з представниками опозиції.

«Стан здоров’я, сказати погіршився – це нічого не сказати. Я знаю про те, що вже один з лікарів заявив про те, що все, що було зроблено з нею до п’ятниці, тобто всі процедури, які проведені до п’ятниці, в це дводенне перебування на підлозі звело нанівець», – цитує Плахотнюка агенція УНІАН.

28 вересня Тимошенко на знак протесту проти заборони проведення зустрічі з соратниками лягла на бетонну підлогу в коридорі лікарні.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG