Доступність посилання

ТОП новини

Чому регіонали утискають комуністів? (Огляд преси)


Київ – Партія регіонів стурбована активністю комуністів, які відбирають голоси їхніх виборців, стверджує газета «День». І не тому, що «слухняні й ручні комуністи в майбутньому парламенті можуть перейти на інший бік». «Проблема в їхніх невгамовних апетитах. Зараз у них фракція дещо більш як 20 депутатів, але на цілком відповідну пропозицію посад міністрів освіти, соціальної політики лідери комуністів відповіли відмовою. Вони вимагали «Укрспирт», митницю й Фонд держмайна. При цьому у вельми жорсткій формі, відкрито шантажуючи регіоналів при ухваленні бюджету й інших важливих для влади законопроектів».

Видання пише, що «лідери регіоналів починають просто сіпатися від самої лише думки, чого можуть почати вимагати червоні, увійшовши в раж, якщо їхня фракція збільшиться вдвічі. Іще страшніше те, що все це в буквальному розумінні за рахунок регіоналів. І як задовольнити апетити Симоненка й Ко, якщо всієї України не вистачає для своїх». Відтак, регіонали, за спостереженням газетярів «Дня», розпочали тиск на комуністів у регіонах. Стаття називається «Бий майже своїх, щоб чужі боялися».

За місяць до виборів кандидатів-мажоритарників стає все менше, констатує газета «Сегодня». Чимало кандидатів знімають свої кандидатури з гонки, розуміючи, що у них немає шансів або не хочуть даремно витрачати гроші, адже коли кандидат не продовжує боротьбу, йому повертають завдаток у розмірі 13 тисяч гривень. Також знімають кандидатури свідомо технічні кандидати, які вже забезпечили своєму «хазяїну» солідне представництво в окружній комісії. Деякі не проти і підзаробити. Розцінки варіюються, скажімо від 5 тисяч американських доларів – за те, щоб вийшов з боротьби «клон», він же тезка фаворита відомого політика. Докладніше йдеться в статті «Недоходягі».

Підсумки роботи українських експортерів у нинішньому році змусять бізнес, політиків і чиновників вирішувати непросту дилему, а саме: продовжувати будь-якою ціною рватися на ринки Євросоюзу або йти на політичні компроміси для збільшення експорту в країни СНД, розширювати свою присутність в країнах Азії та Африки. Поки політики визначаються з вектором зовнішніх відносин, бізнес повним ходом переходить із Заходу на Схід, переконують «Ізвєстія в Україні» у публікації «Пішли по світу».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG