Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 06:18

Політична реклама: працює чи ні?


Політична реклама в Україні в більшості випадків спрямована не на вирішення проблем, а «на пошуки крайнього», констатують експерти. Вони переконують, що негатив не підвищує рейтингів політичних сил і рекомендують змінювати зміст політичної реклами. А це не потребує додаткових фінансів.

За офіційними даними ЦВК, загальний обсяг виборчих фондів 20 партій і блоків становив 581,4 мільйонів гривень, а, за оцінками експертів, їх загальні витрати на рекламу перевищили 800 мільйонів.


 • 16x9 Image

  Андрій Баштовий

  Журналіст Радіо Свобода
  !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
  Andrii Bashtovyi | Створіть Свою Візитку

 • 16x9 Image

  Марічка Набока

   У 2004 році закінчила Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Тараса Шевченка. У 2010 отримала диплом магістра журналістики Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Має публікації в газеті «Громадський захисник», журналах «Книжник-review», «Київська Русь» та інших виданнях. Працювала в програмі «Підсумки» на телеканалі Ера. На Радіо Свобода – з 2007 року. Коло професійних зацікавлень: права людини, українська культура, волонтерський рух.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG