Доступність посилання

ТОП новини

Бізнесмена, який погрожував убивством журналістові, відпустили


Бізнесмен Анатолій Пєхотін і журналіст Влад Ісаєв перед засіданням суду, Рівне, 05 жовтня 2012
Бізнесмен Анатолій Пєхотін і журналіст Влад Ісаєв перед засіданням суду, Рівне, 05 жовтня 2012
Сьогодні Рівненський міський суд визнав бізнесмена Анатолія Пєхотіна винним у погрозі вбивством та перешкоджанні діяльності журналіста Влада Ісаєва і засудив до арешту на термін до трьох місяців.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, відразу після цього суд звільнив бізнесмена від призначеного покарання з урахуванням пом’якшувальних обставин, якими суд вважає непритягнення до кримінальної відповідальності раніше, щире каяття, відшкодування заподіяної журналістові моральної шкоди та наявність на утриманні двох неповнолітніх дітей.

Суд залишив без розгляду цивільний позов журналіста, оскільки сторони досягли примирення. Через давність скоєного на підставі Закону про амністію від 8 липня 2011 року засудженого звільнили від призначеного покарання у залі суду.

Справа Пєхотіна – Ісаєва тривала від 23 лютого 2007 року, коли бізнесмен при свідках під час конфлікту підприємців наставив до скроні журналістові пістолет з погрозою убити. Тоді міліція порушила справу за фактом хуліганства, і лише згодом за наполягання громадськості прокуратура перекваліфікувала справу.

Як повідомляло Радіо Свобода, правоохоронці затримали Анатолія Пєхотіна у Києві 24 вересня. Він мав новий паспорт, зареєстрований у селищі Клесів на Рівненщині. Раніше в міліції повідомляли, що підприємець перебуває у міжнародному розшуку, однак сам він заявляє, що про це не знав і не переховувався.
XS
SM
MD
LG