Доступність посилання

23 Січень 2018, Київ 10:18

Футбольне міні-поле для дітей відкрили на території НСК «Олімпійський» (ВІДЕО)


Німецьке Товариство міжнародного співробітництва (GIZ) урочисто передало футбольне міні-поле вартістю один мільйон гривень українським дітям. Під час Євро-2012 близько 1000 дітей та підлітків випробували міні-поле, яке на момент проведення Чемпіонату Європи з футболу було під аркою Дружби народів у Києві. Тепер уряд Німеччини офіційно передав поле урядові України – у такий спосіб країни намагаються заохотити дітей до занять спортом і здорового способу життя.

«Ми розглядаємо роботу з молоддю через спорт як дуже важливу платформу для поширення наших ключових повідомлень з профілактики ВІЛ та СНІДу для населення України», – сказав керівник німецького Товариства міжнародного співробітництва в Україні Гольґер Нойвеґер.

Відтепер на новому полі завдовжки 17 і завширшки 27 метрів будуть регулярно проводитися спортивні заходи для дітей та підлітків різних соціальних верств, до ігор залучатимуть дітей із соціально незахищених сімей та дітей з обмеженим можливостями, кажуть організатори. Таким чином, окрім здорового способу життя, дітей навчать ще й толерантності, поваги один до одного.
XS
SM
MD
LG