Доступність посилання

ТОП новини

Україна – п’ята за кількістю скарг до Європейського суду з прав людини


Євгенія Тимошенко спілкується з адвокатами своєї матері Сергієм Власенком і Валентиною Теличенко в Європейському суді з прав людини, Страсбкрг, 28 серпня 2012 року
За кількістю скарг, що перебувають на розгляді в Європейському суді з прав людини, Україна посідає п'яте місце в Європі. Цей суд отримав 10 тисяч 400 скарг на Україну – це 7,5% від їхньої загальної кількості.

Про це в ефірі «5 каналу» повідомив урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Назар Кульчицький.

Представник уряду визнає, що основною причиною дуже великої кількості скарг є надмірна тривалість виконання судових рішень і надмірна тривалість судових розглядів у національних судах.

«Станом на кінець вересня, згідно зі статистикою Європейського суду, на першому місці за кількістю звернень – Росія, на другому – Туреччина, на третьому – Італія, четвертою йде Румунія», – відзначив Кульчицький.

Європейський суд з прав людини 28 серпня розпочав розгляд скарги екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка звинувачує Україну за чотирма статтями Європейської конвенції з прав людини і основних свобод.
XS
SM
MD
LG