Доступність посилання

ТОП новини

Ярослав Мазурок ще в Україні – міністр


Підозрюваний у вбивстві охоронців у київському торговельно-розважальному центрі «Караван» Ярослав Мазурок, за оперативною інформацією, все ще перебуває на території України. Про це сьогодні у Львові заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

За його словами, інформація в цій справі надходить до міліції з різних джерел. Міністр висловив подяку всім громадянам України, які ці відомості надають.

«Інформація надходить різна, з різних джерел, і її частина становить оперативний інтерес. Але про що саме ця інформація, я вам, зі зрозумілих причин, не казатиму», – сказав глава МВС.

Відповідаючи на запитання журналістів, наскільки доцільним було оголошення Мазурка в міжнародний розшук у зв’язку з даними про те, що він перебуває на території України, міністр пояснив, що це стандартна процедура. За його словами, через деякий час після того, як підозрюваного оголошують у всеукраїнський розшук, його автоматично мають оголосити й у міжнародний розшук.

Трагедія в «Каравані» сталася 26 вересня. Охоронець помітив, що один із відвідувачів вкрав товар, після чого йому запропонували пройти до кімнати охорони. Там чоловік відкрив вогонь, убивши на місці трьох охоронців, четвертого тяжко поранив, а потім утік.

На початку цього місяця міністр внутрішніх справ оголосив, що підозрюваним у вбивстві охоронців є уродженець Львівської області 1974 року народження на ім’я Ярослав Мазурок, який раніше працював у приватних охоронних структурах.

10 жовтня стало відомо, що Мазурка оголосили в міжнародний розшук.
XS
SM
MD
LG