Доступність посилання

ТОП новини

Російського опозиціонера везуть на допит у супроводі спецназу


Сергій Удальцов у супроводі спецназу після обшуку в його квартирі, 17 жовтня 2012 року
Координатора руху «Лівий фронт» Сергія Удальцова після обшуку в його квартирі везуть на допит до Слідчого комітету Росії. Опозиціонера і слідчих супроводжує спецназ.

Раніше стало відомо, що стосовно Удальцова та ще кількох опозиційних активістів порушили кримінальну справу про підготовку до організації масових заворушень. Приводом для цього став фільм «Анатомія протесту-2», показаний на телеканалі НТВ 5 жовтня.

У ньому стверджується, що Удальцов та інші опозиціонери готують силове захоплення влади на гроші з-за кордону. У фільмі, зокрема, містилися кадри, на яких Удальцов нібито обговорює це питання з грузинськими політиками.

За словами офіційного представника Слідчого комітету Володимира Маркіна, слідчі дійшли до висновку, що цей відеозапис не є підробкою, голос, який там звучить, дійсно належить Удальцову, а зустріч проходила у червні цього року в Мінську.

В опозиції нинішні події називають «репресіями» і наголошують, що оприлюднені кадри змонтовані. Сам Удальцов звинувачує творців «Анатомії протесту» в брехні і заявляє про свою невинуватість.

Фільм «Анатомія протесту-2» є вже другою частиною антиопозиційного телефільму прокремлівського російського каналу НТВ, яку, як і першу частину, опозиція звинувачує в наклепі на неї.
XS
SM
MD
LG