Доступність посилання

ТОП новини

У Росії затримують опозиціонерів після антиопозиційного телефільму


Сергія Удальцова (п) ведуть із дому на допит, 17 жовтня 2012 року
У Росії, в Москві затриманий член опозиційного руху «Лівий фронт» Костянтин Лебедєв, його допитують, повідомив у середу речник Слідчого комітету Росії.

Опозиціонери також повідомляють про затримання й координатора «Лівого фронту» Сергія Удальцова і ще одного члена руху Леоніда Развозжаєва, але офіційних підтверджень цього наразі немає. Удальцова доставили в середу до Слідчого комітету на допит у супроводі бійців загону спецпризначення.

Затриманого Костянтина Лебедєва (п) виводять зі Слідчого комітету, 17 жовтня 2012 року
Затриманого Костянтина Лебедєва (п) виводять зі Слідчого комітету, 17 жовтня 2012 року
Уранці у Слідчому комітеті повідомляли, що стосовно цих трьох опозиціонерів порушили кримінальні справи за статтею про підготовку до організації масових заворушень за результатами перевірки інформації з оприлюдненого нещодавно на провладному телеканалі телефільму «Анатомія протесту-2». У їхніх помешканнях уже провели обшуки. Слідчі також стверджують, що ознак монтажу у фільмі не виявили.

Фільм «Анатомія протесту-2», який вийшов в ефір позаминулого тижня, є вже другою частиною антиопозиційного телефільму прокремлівського каналу НТВ, яку, як і першу частину, опозиція звинувачує в наклепі на неї. У новому фільмі стверджувалося, зокрема, про нібито зустрічі Удальцова з представниками влади Грузії на теми фінансування силового скинення влади в Росії.
XS
SM
MD
LG