Доступність посилання

ТОП новини

Хто є основною мішенню політичної антиреклами? (Огляд преси)


Київ – Основною зброєю в політичній телеборотьбі на виборах-2012 стала антиреклама, інформує газета «Україна молода». Три чверті рекламних повідомлень у ході нинішньої виборчої кампанії на ТБ спрямовані проти певних політичних сил. Найчастіше антиреклама спрямована проти чинної влади та «помаранчевої» команди. «Ми бачимо, що це сьогодення зводить рахунки з минулим, а минуле – із сьогоденням. Майбутнє з рекламної кампанії фактично витіснено», – наголошує експерт видання у матеріалі «Зброя – антиреклама».

У суспільстві немає порозуміння щодо Української повстанської армії, бо не сформована єдина політична нація, переконує експерт «Газети по-українськи». Утім, УПА – не єдине історичне питання, щодо якого немає консенсусу, зазначає історик. Не досягли його і стосовно постаті Богдана Хмельницького, участі українців у Першій світовій війні, значення УНР, Директорії, Гетьманату. Єдина політична нація повинна мати три ознаки – спільний погляд на минуле, спільне розуміння сучасного і спільне бачення майбутнього. А в Україні досі є дві нації – українська та російсько-радянська, переконаний експерт.

У найближчому майбутньому вчителям доведеться по-новому викладати історію України. Як інформують «Ізвєстія в Україні», у світ вийшла книга «Україна і Росія на перехрестях історії». Над нею понад два роки працювала міждержавна робоча група. Яка, все ж, так і не дійшла спільного бачення на деякі моменти спільної історії, а саме: діяльність Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Громадянської і Другої світової війни. Учені запевняють, що всі ці непрості теми будуть розкриті в наступних збірках, яких ще випустять не менше п'яти.

Газета «День» називає безпрецедентним судовий позов Наталії Королевської на соціологів. Згідно з результатами їхнього дослідження, політична сила, очолювана Королевською, не проходить до наступного парламенту. Експерти видання зауважують, що в українській політиці з’являється дедалі більше людей, які свої політичні невдачі чи проблеми хочуть «списати» на тих, хто взагалі не причетний до цього. Можна собі лише уявити, що буде, коли кожний політик почне подавати в суд на свої рейтинги. Заголовок публікації «Як політики реагують на політичні невдачі?».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG