Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко просить повернути її з клініки до колонії


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко відмовляється від лікування і просить перевести її назад до Качанівської виправної колонії. Про це повідомив її захисник Сергій Власенко, посилаючись на листа екс-прем’єра до Президента Віктора Януковича.

«Вікторе Федоровичу, я Вам повідомляю, що відмовляюся від такого лікування під відеокамерами із трансляцією в інтернеті й на телебаченні, що більше схоже на перебування в катівнях ГУЛАГу. У таких умовах не лікують, а калічать. Я вимагаю повернути мене в колонію у такому стані, як є», – процитував Власенко листа.

При цьому екс-прем’єр підтвердила автентичність відеозапису в інтернеті, на якому показано, як вона займається лікувальними вправами.

Тимошенко назвала аморальним цілодобове спостереження за нею. Вона зауважила, що лікарі німецької клініки (Німеччина) залишаються її лікарями і зможуть стежити за її станом у колонії.

Водночас у Державній пенітенціарній службі заявляють, що не ведуть відеозапису в палаті, де перебуває Тимошенко.

Раніше в інтернеті було викладене відео, зняте в лікарняному інтер’єрі, де жінка, схожа на Тимошенко, обличчя якої не видно, пересувається на високих підборах у лікарняній палаті і займається фізкультурою у палаті фізіотерапевтичних процедур.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG