Доступність посилання

ТОП новини

Росіянин Развозжаєв хотів отримати статус біженця в Україні – УВКБ ООН


В Управлінні верховного комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ) підтвердили, що громадянин Росії Леонід Развозжаєв хотів отримати статус біженця в Україні, але в день проведення юридичних консультацій зник під час перерви.

«Він звернувся до УВКБ із проханням про правову допомогу щодо надання статусу біженця на території України. Його направили в неурядову організацію, яка надає безкоштовну правову допомогу особам, що мають намір або вже звернулися з проханням про отримання такого статусу», – цитує агентство «Інтерфакс-Україна» радника з питань громадської інформації регіонального представництва УВКБ ООН в Україні Олександру Маковську.

За її даними, 19 жовтня Развозжаєв прибув в офіс цієї організації для реєстрації в УВКБ ООН та отримання правової консультації. «У процесі консультування було оголошено перерву, він вийшов із приміщення і не повернувся, хоча спілкування мало продовжитися. Він зник, його речі залишилися, контакт встановити було неможливо. Юристи були стурбовані подією і повідомили в правоохоронні органи про те, що зникла людина», – зазначила радник із питань громадської інформації.

Водночас вона ніяк не коментує інформації про те, що Развозжаєва могли затримати і переправити в Москву представники російських спецслужб.

Офіційних підтверджень про арешт Развожаєва і його місце перебування наразі немає.

У Росії на сьогодні скликають акцію на захист Развожаєва.
XS
SM
MD
LG