Доступність посилання

ТОП новини

Представникові ОБСЄ дозволили зустрітися з Луценком


Державна пенітенціарна служба дозволила віце-президентові Парламентської асамблеї Організації з безпеки й співпраці в Європі (ОБСЄ) Вальбурзі Габсбурґ Дуґлас зустрітися з колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком у Менській виправній колонії. Про це повідомляє прес-служба Пенітенціарної служби.
Дозвіл наданий з подання Луценка й самої Дуглас, що надійшов в Пенітенціарну службу через Міністерство закордонних справ.

Крім цього, дозвіл на відвідування екс-міністра надали керівникові програм Міжнародного секретаріату ОБСЄ Анні Черновій, повідомляє Пенітенціарна служба.

За повідомленням, керівництво Менської колонії проінформувало посла США в Україні Джона Теффта, що він не зможе сьогодні побачитися з екс-міністром. У службі пояснили, що, відповідно до чинного законодавства, ув’язнений має право на одне короткострокове побачення на місяць і Луценко використовує його для зустрічі із представниками ОБСЄ.

Також Пенітенціарна служба повідомила, що посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський до керівництва відомства або виправної колонії із проханням про зустріч із Луценком не звертався.
XS
SM
MD
LG