Доступність посилання

ТОП новини

Тюремники просять лікарів оцінити стан Тимошенко


Державна пенітенціарна служба просить Міністерство охорони здоров’я скликати медичну комісію для оцінювання можливості повернення колишнього прем’єра Юлії Тимошенко в Качанівську жіночу виправну колонію №54 (Харків). Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Відповідно до повідомлення, Тимошенко 19 жовтня подала заяву на ім’я керівника Качанівської колонії із проханням про її повернення.

«Державна пенітенціарна служба України звертається до Міністерства охорони здоров’я щодо скликання міжнародної медичної комісії при участі українських медиків і лікарів німецької клініки «Шаріте», які безпосередньо керують реабілітаційним процесом засудженої, з подальшим проведенням консиліуму для ухвалення рішення по суті заяви засудженої», – заявляє Пенітенціарна служба.

Остаточне рішення про переведення Тимошенко ухвалять відповідно до висновку медкомісії.

Екс-прем’єр відмовляється від лікування в Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці», де перебуває з 9 травня, й наполягає на поверненні в Качанівську колонію. Таке рішення Юлія Тимошенко ухвалила після того, як в інтернеті з’явилося відео з її лікарняної палати, на якому видно, як вона займається лікувальними вправами.
XS
SM
MD
LG