Доступність посилання

ТОП новини

Спецслужби не дбають про безпеку України? (Огляд преси)


Київ – Випадок із викраденням в Україні російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва продемонстрував проблеми як у владі, так і в... опозиції, переконує газета «День». Видання пише, що коли серед білого дня у столиці України викрадають опозиціонера сусідньої країни, а українські спецслужби ніяк на це не реагують, напрошується не дуже хороше, зате показове висловлювання, пов’язане з «прохідним двором». А нездатність української влади навіть у ситуації, що склалася, виразно її прокоментувати, лише підсилює дане порівняння. На сьогодні, як стверджує «День», зрозуміло одне – з національною безпекою в Україні проблеми. Прикладів багато. Про них газета розповідає в статті «Про безпеку «прохідного двору».

Нинішні парламентські вибори проходять доволі спокійно для партій. Зате які пристрасті розгораються серед мажоритарників, зауважує газета «Сегодня». Конкуренти розгорнули справжні бої. Щоб усунути конкурента, іноді вдаються до найбрудніших методів, а платформою для антиреклами використовують все частіше інтернет. Видання пише, що деякі з кандидатів з нетерпінням чекають закінчення передвиборних перегонів, позаяк їм довелося чимало натерпітись від брудних технологій опонентів – їх обливали фарбою і зеленкою, розміщували в інтернет-мережах провокаційні фото і відео, залишали телефони на сайтах секс-знайомств. Конкретніше про передвиборну боротьбу «Сегодня» розповідає в матеріалі «Бої за округ, або Кандидатів в Раду «продають» на сайтах знайомств і обливають зеленкою».

Українське промислове виробництво у вересні цього року впало на 7% порівняно з аналогічним періодом минулого року, стверджує експерт «Газети по-українськи». Різкий спад розпочався в липні 2012-го і триває досі. Економіст вважає, що падіння промислового виробництва – наслідок зменшення попиту на українські товари у світі. Найбільше просідає металургія та машинобудування. Це було прогнозовано, але не очікували аж такого погіршення. У кінці року може бути спад ще на 3 відсотки. Причиною є продовження глобальної економічної кризи. Про це експерт «Газети по-українськи» наголошує в публікації «Спад виробництва зменшить заробітки та витрати українців».

Після вступу в силу Закону «Про охоронну діяльність» покупці можуть зіткнутися не лише з неуважністю касирів, але і з грубістю охоронця, отримавши від нього палицею, стверджує газета «Факти». Про те, як не стати жертвою охоронців в супермаркеті, видання розповідає в рубриці «Зона ризику».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG